KhorinisRP.Polska

Forum KhorinisRPPolska


#1 2011-11-20 16:16:08

Anakin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-20
Posty: 22
Punktów :   

Gildia Magów Ognia

http://www.khorinisrppolska.pun.pl/_fora/khorinisrppolska/gallery/8_1321819552.jpg

Witaj młodzieńcze. Zabłądziłeś? Usiądź z nami, najedz się i napij. Zostań w naszych progach jak najdłużej i zostań jednym z nas. Służ Innoswi i ucz się w posługiwaniu magią. Pomagaj swoim braciom. Słuchaj się mistrza a może kiedyś zostaniesz jednym z arcymagów ognia.
Wzór podania składamy w tym temacie na tym wzorze:
-Jaki jest twój nick w grze?
-Ile masz lat?
-Czy będziesz słuchał wyższych rangom i wykonywał ich zadania?
-Czy będziesz modlił się do Innosa?
-Czy będziesz wiernie nam służył?
-Czy będziesz godnie reprezentował i bronił naszej religii?
Jeśli tak to witaj w klanie!
javascript:resize_text_area(-100)
Rangi-Będę zapisywał sobie uczynki każdego z nowicjuszów i magów ognia, te złe i te dobre. Jeżeli popełnisz jakiś dobry i zły uczynek, zgłoś go do mnie. Dobre będą nagradzane, a ze złego Cię rozgrzeszę. Jeżeli jednak o złym mi nie powiesz, a dowiem się o nim od kogoś innego to stracisz wtedy jeden z punktów dzięki którym możesz awansować. :

Nowicjusz- Nowo przybyły do klasztoru. Wykonuje zadania wyższych rangom aby kiedyś zostać magiem ognia.
Mag Ognia- Zajmuje się wydawaniem zadań dla nowicjuszy, jak i wykonuje zadania od Arcymaga i Mistrza klasztoru. Posiada umiejętności magiczne.
Arcymag Ognia- Arcymagowie to tylko najlepsi z wybranych magów. Aby nimi zostać, magowie muszą wykazać się czymś więcej niż magiczne sztuczki. Mogą dawać oni zlecenia dla magów i nowicjuszy.
Mistrz Arcymagów- Mistrz to najlepszy mag w klasztorze. Zarządza on klasztorem i może dać zlecenie wszystkim wybrańcom Innosa. Niesłuchanie jego poleceń grozi utratą punktów lub obniżeniem rangi.


Członkowie:

Nowicjusze:
-

Magowie:
-

Arcymagowie:
-CeroXD

Mistrz:
-PaPaDoc.


Zapraszamy do klasztoru!

Ps. Nie tolerujemy skryptów i innych cheatow! Jeżeli ktoś z naszych takowe posiada prosze pokazać dowody.

Offline

 

#2 2011-11-20 20:53:28

papadoc

Moderator

Zarejestrowany: 2011-11-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: Gildia Magów Ognia

Zgłaszam się na mistrza Arcymagów.


Mistrz Arcymagów!
Kontakt: gg-19461171

Offline

 

#3 2011-11-20 20:56:19

Anakin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-20
Posty: 22
Punktów :   

Re: Gildia Magów Ognia

Witaj przyjęty

Offline

 

#4 2011-11-21 15:56:10

CeroxD

Moderator

Zarejestrowany: 2011-11-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Gildia Magów Ognia

-Będę
-Będę
-Będę
-Będę

gram już jako arcymag gdyż pozwala mi na to Demon... pozdro i motto






OREOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Offline

 

#5 2011-11-21 15:59:52

papadoc

Moderator

Zarejestrowany: 2011-11-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: Gildia Magów Ognia

A graj jednak pamiętaj, że to ja jestem mistrzem arcymagów i mogę Ci obniżyć nawet do nowicjusza.
Ale no nie zrobie tego. Jesteś teraz Arcymagiem a co do zastępcy to wybór nastąpi gdy będzie u nas w klasztorze więcej ludzi. Pozdrawiam.


Mistrz Arcymagów!
Kontakt: gg-19461171

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kings-of-hell.pun.pl www.inzsr2006.pun.pl www.bractwofantasy.pun.pl www.tibia22.pun.pl www.wowbravehearts.pun.pl